آیا می دانستید بسیاری از مراکز تفریحی و ورزشی از سامانه تبلیغات پیامکی جهت ارتباط با مخاطبان خود استفاده می‌کنند؟ ممکن است تا کنون تصور می کردید که بازاریابی پیامکی صرفا توسط تجارت های بزرگ و کوچک مورد استفاده قرار می گیرد،

در واقع بسیاری از مراکز تفریحی مانند تئاترها، کنسرت ها، موزه‌ها و غیره جهت ارتباط با مخاطبان خود از سرویس اس ام اس استفاده می کنند. بنابراین این سوال برای شما پیش می‌آید که یک مکان تفریحی مانند تئاتر چگونه میتواند مخاطبان بیشتری را به سمت خود جذب کند و سبب افزایش مخاطبان شود راه های بسیاری جهت افزایش مخاطبان وجود دارد ما این راه ها را برای شما بیان میکنیم.

 

راه اول:

در پایان نمایش از جماعتی که جهت تماشای تئاتر در سالن نمایش حضور پیدا کرده‌اند تقاضا کنید نظر خود را درمورد نمایش به خط اختصاصی شما ارسال کنند شما می توانید با دریافت پاسخ ها عملکرد نمایش خود را بررسی کنید و در جهت بازخورد بهتر تلاش نمایید و می توانید برای آنها توضیح دهید در صورتی که عضو مخاطبان شما شوند زمان برگزاری نمایش برای آن ها از طریق پیامک اطلاع رسانی می شود و از تخفیف ویژه‌ای برخورددار می شوید.

 

راه دوم:

میتوانید تراکت با محتوا در صورتی که عضو مخاطبان پیامکی ما قرار گیرید از تخفیف ویژه‌ای برخوردار می شوید گرچه استفاده از این روش تاثیر زیادی در جذب مخاطبان ندارد جهت جذب مخاطبان بیشتر می توانید از برنامه‌های اجتماعی استفاده کنید، به عنوان مثال در برنامه اینستاگرام صفحه ای در مورد نمایش خود ایجاد کنید و جهت جذب مخاطبان از قسمت های مختلف نمایش عکس بگذارید.

 

راه سوم:

شما میتوانید با استفاده از امکانات سامانه پیامک ایرانیان - پیامهر مسابقه پیامکی ایجاد کنید و مخاطبان بیشتری به سمت خود جذب کنید مخاطبان خود را جهت شرکت در مسابقه با متن اینکه در صورت برنده شدن از تخفیف ویژه‌ای برخودار می شوید ترغیب نمایید. در صورتی که عملکرد پیامکی شما برای مخاطبان رضایت بخش باشد از طریق اطلاع رسانی مخاطبان شما به دیگران تعداد مخاطبان شما افزایش می یابد.