تفاوت میان پیامک تبلیغاتی و خدماتی

 تفاوت میان اس ام اس تبلیغاتی و اس ام اس خدماتی در محتوا و جامعه هدف آنهاست در اس ام اس تبلیغاتی محتوا تبلیغاتی و برای تبلیغ کالا و محصولی ارسال صورت میگردد همانند تبلیغات آژانس های هواپیمایی اما در اس ام اس خدماتی محتوا بر اساس خدمت و درخواست فرد است.

پیامک ارزش افزوده و هزینه بر محتوا چیست؟

روزانه شاهد تعدادی اس ام اس هستید که در آن اعلام شده جهت آشنایی با خواص میوه ها و آشنای با انواع خودرو یا فال حافظ و یا طالع بینی و یا اطلاع از قیمتهای دلار و … عدد یک را به همین شماره پیامک نمایید هزینه دریافت هر اس ام اس ۱۰۰ تومان می باشد.

چگونه می‌توان مخاطبان پیامکی مراکز تفریحی خود را گسترش داد؟

 آیا می دانستید بسیاری از مراکز تفریحی و ورزشی از سامانه تبلیغات پیامکی جهت ارتباط با مخاطبان خود استفاده می‌کنند؟ ممکن است تا کنون تصور می کردید که بازاریابی پیامکی صرفا توسط تجارت های بزرگ و کوچک مورد استفاده قرار می گیرد،

چگونه می توانیم تبلیغات هدفمند داشته باشیم

 یکی از دغدغه های اصلی صاحبان مشاغل همیشه جذب مشتری و حفظ مشتری بوده است همواره حفظ مشتری به مراتب سخت تر از جذب مشتری می باشد

روش های به کار گیری رسانه پیام کوتاه

امروزه در سازمان ها نیاز به شناخت و درک متقابل برای ایجاد رابطه بهینه و توسعه تفاهم با دیگر نهادها و عموم مردم به عنوان یک اصل پذیرفته شده است.

نحوه ارسال پیامک با تلفن ثابت

تلفن ابزاری برای برقراری ارتباط بین دو نقطه است که با سرویس های نوینی که عمدتا مبتنی بر شبکه زیرساخت آن تعریف می شود قابلیت های بیشتری در کنار مکالمه صوتی قرار می گیرد.

ارتباط با کارمندان از طریق پیام کوتاه

امروزه بیشتر افراد از اس ام اس به عنوان راهی آسان و کارآمد برای برقراری ارتباط با مشتریان خود استفاده می کنند اما این روش نیز می تواند به عنوان یکی از قوی ترین روش ها در ارتباطات پرسنلی نیز محسوب شود.